Kierownik operatorów urządzeń dźwigowych - Niemcy

Dla naszego Klienta na terenie Niemiec poszukujemy doświadczonego supervisora urządzeń dźwigowych, to nadzorowania i koordynowania bezpiecznej i sprawnej pracy dźwigów, na budowie w okolicy Frankfurtu nad Menem.

Poszukujemy osoby o silnych umiejętnościach przywódczych, wiedzy technicznej w zakresie obsługi dźwigów oraz zaangażowania w przestrzeganie norm i przepisów bezpieczeństwa.

Obowiązki:

  • koordynowanie i nadzór wszystkich operacji dźwigania, aby upewnić się, że są one przeprowadzane zgodnie z planami podnoszenia i dziennym/tygodniowym planowaniem projektu
  • koordynowanie lokalnego systemu zezwoleń na dźwigi samojezdne, aby zapewnić terminowe wydawanie pozwoleń (kierownicy, wykonawcy zajmujący się podnoszeniem będą odpowiedzialni za wydawanie pozwoleń)
  • upewnianie się, że uzyskano i utrzymywano niezbędne pozwolenia, licencje i dokumentację dotyczącą operacji dźwigowych
  • kierowanie i motywowanie zespołu operatorów dźwigów, aby osiągnął cele wydajnościowe i cele projektu
  • wspieranie pozytywnego środowiska pracy opartego na współpracy, które zachęca do pracy zespołowej, komunikacji i odpowiedzialności
Wymagania:
  • kwalifikacje nadzorcy dźwigu/nadzorcy podnośnika CPCS A62
  • kompetencje i wystarczające doświadczenie w pracy przy projektach budowlanych obejmujących wiele dźwigów samojezdnych
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy operatora / kierownika operatorów
  • język angielski - przyjemniej w stopniu dobrym, pozwalającym na swobodną komunikację w pracy z supervisorami innych narodowości
  •  mile widziany język niemiecki
  • udokumentowane doświadczenie jako operator dźwigu z obowiązkami nadzorczymi lub kierowniczymi w branży budowlanej lub przemysłowej
  • ważne uprawnienia operatora dźwigu samojezdnego
  • dogłębna wiedza na temat obsługi dźwigów, technik olinowania i zasad podnoszenia
  • znajomość niemieckich przepisów i norm dotyczących obsługi dźwigów i bezpieczeństwa pracy
  • silne umiejętności komunikacyjne z możliwością skutecznego przekazywania instrukcji i procedur bezpieczeństwa w języku niemieckim i angielskim
  • doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i umiejętność podejmowania szybkich decyzji pod presją
  • cechy przywódcze ze zdolnością do wzbudzania zaufania, mentorowania członków zespołu i rozwiązywania konfliktów
  • biegła znajomość obsługi systemów komputerowych do planowania, prowadzenia dokumentacji i raportowania
Oferujemy:
  • niemiecką umowa o pracę
  • pracę na okres około 12 miesięcy
  • zakwaterowanie oraz przejazdy do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aby zaaplikować wyślij swoje CV na adres info@terrat.pl lub terrat.rekrutacja@wp.pl

Employment Type
Full-time
Job Location
Kelsterbach, Frankfurt nad Menem, Niemcy
Date posted
May 9, 2024
Close modal window

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!