Kierownik robót zbrojarskich / Supervisor - Dania

Dla jednego z naszych klientów na terenie Danii aktualnie poszukujemy kierownika robót zbrojarskich / supervisora na budowę tunelu.

Obowiązki:

  • Kierowanie pracami zbrojarskimi
  • Podział pracy pomiędzy podległe ekipy
  • Kontrola pracy
  • Egzekwowanie obowiązków od podległych ekip
  • Ścisła współpraca z kierownikami projektu
  • Współpraca z managerami operacyjnymi

Wymagania:

  • Minimalnie 5 lat doświadczenia w kierowaniu ekipami budowlanymi na międzynarodowych projektach
  • Język angielski - min w stopniu dobrym
  • Znajomość rysunków technicznych
  • Umiejętności leaderskie

Oferujemy:

  • Duńską umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie
  • Transport
  • Możliwość zdobycia doświadczenia na jednym z największych europejskich projektów budowlanych.

Aby aplikować na powyższe stanowisko prosimy o przesłanie CV na adres info@terrat.pl lub terrat.rekrutacja@wp.pl.

Employment Type
Full-time
Job Location
Rodby, Denmark
Date posted
March 25, 2024
Close modal window

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!