Monter rurociągów do systemu naśnieżania / Alpy – Francja

Dla jednego z naszych klientów we Francji, poszukujemy monterów rurociągów do naśnieżania stoków narciarskich w Alpach.

Obowiązki:

  • montowanie długich rur żeliwnych
  • zakładanie uszczelek i dopasowywanie rur
  • praca w zespole 3-4 osobowym
  • praca w stromym terenie na dużej wysokości
  • praca w kanałach o głębokości około 1,5 metra // rurociąg musi być ułożony poniżej poziomu marznięcia ziemi

Wymagania:

  • doświadczenie w montowaniu rurociągów lub w hydraulice
  • doświadczenie w pracy z rurami żeliwnymi (długimi i ciężkimi)
  • siła i prezycja w wykonywaniu pracy
  • mile widziana znajomość języka francuskiego
  • uprawnienia do operowania koparki będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dużo godzin pracy
  • dojazdy do pracy
  • zakwaterowanie
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego oraz dalszego rozwoju zawodowego na ciekawych projektach

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres info@terrat.pl w tytule maila wpisując stanowisko “systemy naśnieżania – Francja”