Cieśla szalunkowy – szalunki francuskie / Francja

Dla jednego z naszych klientów we Francji, poszukujemy cieśli szalunkowcych do pracy na budowach, gdzie stosowane są szalunki francuskie tzw. banche metalic pannels.

Obowiązki:

  • szalowanie ścian
  • szalowanie stropów i schodów
  • pomoc przy pracach betoniarskich

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie
  • znajomość i doświadczenie w pracy z szalunkami typu banche metalic pannels
  • samodzielność w pracy
  • znajomość rysunków technicznych
  • znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dużo godzin pracy
  • dojazdy do pracy
  • zakwaterowanie
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego oraz dalszego rozwoju zawodowego na ciekawych projektach

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres info@terrat.pl w tytule maila wpisując stanowisko “Cieśla – Francja”