Mechanik samochodowy / Technik diagnostyk

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników to stałej pracy w ruchliwym salonie samochodowym w Waterford w Irlandii. Dealer obsługuje obecnie samochody marki Skoda, Mazda i Seat, więc doświadczenie z nimi byłoby preferowane, ale nie niezbędne, ponieważ zapewnione zostanie pewne szkolenie. Stanowiska są przeznaczone dla w pełni wykwalifikowanych i przeszkolonych mechaników ze znajomością języka angielskiego (w mowie i w piśmie), którzy muszą być w stanie prowadzić i posiadać czyste prawo jazdy.
Wymagana znajomość  komputerów i/lub narzędzi elektronicznych do diagnostyki samochodowej.
Wszyscy potencjalni kandydaci i ich ich kwalifikacje zostaną sprawdzone przez klienta.

Obowiązki

Mechanik samochodowy to wykwalifikowany technik, który serwisuje, diagnozuje i rozwiązuje problemy techniczne związane z lekkimi samochodami osobowymi i lekkimi pojazdami użytkowymi.
Praca obejmuje:
• Przeprowadzanie rutynowych procedur serwisowych zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu
• Badanie i przygotowanie pojazdu do Krajowego Testu Samochodowego (NCT) lub Testu Zdatności do Drogowego Pojazdu Użytkowego (CVRT)
• Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z eksploatacją układów mechanicznych i elektrycznych pojazdów
• Wykonywanie wszelkich prac zgodnie z zaleceniami producenta

Wymagania

•  Przestrzeganie i stosowanie się do wszystkich krajowych i unijnych przepisów BHP oraz środków ostrożności dotyczących ich pracy.
•  Przeczytanie, zinterpretowanie i zastosowanie się do zaleceń producenta pojazdu podczas serwisowania pojazdów.
• Używanie specjalistycznego sprzętu do sprawdzenia działania świateł, układu kierowniczego, hamulców oraz innych układów, pomiaru emisji spalin, rejestracja wyników i współpracowa z klientem.
• Stosowanie się do zaleceń producenta dotyczących technik diagnostycznych do identyfikacji i rozwiązywania problemów.

DODATKOWO: wymagane wykształcenie w kierunku mechniki samochodowej oraz doświadczenie w tym zawodzie.

Oferujemy

Technik Mechanik będzie zarabiał 34 000 EUR brutto rocznie, za 39 godzin tygodniowo, dostępne są nadgodziny i praca w soboty, a to jest płatne w wysokości 150% wynagrodzenia podstawowego.
Klient potwierdził, że może zaakceptować mechanika, który nadal jest w trakcie szkolenia/praktyki, ale będzie to indywidualne dla każdego przypadku, a wynagrodzenie będzie się różnić w zależności od poziomu wyszkolenia/wiedzy.
Klient bezpłatnie zakwateruje pracowników przez pierwsze 3 – 6 miesięcy, po tym okresie będzie to negocjowane i prawdopodobnie wiąże się z jakąś formą udziału w kosztach zakwaterowania.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą wyślij swoje CV na adres info@terrat.pl w tytule maila podając “Mechanik samochodowy, Irlandia”.